bydgoszczcpl 970x127


fordońskie smakiFordońskie Smaki

Zapraszamy serdecznie  do baru na kawę herbatę i gorącą grochówkę 15.01.2017 Wolontariusze mogą za darmo napić się i zjeść gorącą zupę . Natomiast pozostałych zapraszamy do wsparcia Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez zakup napojów i grochówki. Cały przychód zasili cel 25 finału Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy . czynne w godzinach od 10:00 do 16: 00. ul.Pielęgniarska 17 Stary Fordon


ster_png1Stowarzyszenie Ster Na Demokrację

zgłasza swoją gotowość do pomocy w 25 Finale WOŚP. Dysponujemy biurem przy ul.Gdańskiej 152a w Bydgoszczy w którym zapewnimy ciepłe napoje i ciepłe przekąski dla zmarzniętych wolontariuszy. W dniu Finału biuro będzie otwarte od godziny 10 do końca trwania zbiórek pieniężnych. Warunkiem skorzystania z ciepłej przystani jest posiadanie identyfikatora WOŚP.


mcdonaldsSieć Restauracji McDonald’s

Jak co roku w sieci restauracji Mcdonald’s w dniu finału , dla każdego wolontariusza po okazaniu identyfikatora będą wydawane ciepłe napoje.

 

 

 


restauracja_srodmiescieRestauracja Śródmieście

Gorące napoje dla wszystkich wolontariuszy po okazaniu identyfikatora. ul.  Plac Wolności 1

.


po coPost Coffice/PO CO –

zaprasza wszystkich wolontariuszy na darmową kawę (po okazaniu identyfikatora). W dniu 15 Stycznia pojawi się u nas puszka także zachęcamy do odwiedzania naszego lokalu przy ulicy Długiej 61 i wspierania akcji.”

 

 


myslecinekBieg Serduszkowy

Myślęcinek kolejny raz przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę o godz. 11 z placu pod Karczmą Kujawską ruszy Bieg Serduszkowy. Trening biegowy połączony z gimnastyką po którym odbędzie się licytacja wielu ciekawych przedmiotów. Dochód z licytacji zostanie przekazany – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zapraszamy!!

 


MCK_www_jmmedia_plMCK – ul. Marcinkowskiego 12-14 15.01.2017 godz. 13.00-18.00

We foyer Miejskiego Centrum Kultury przygotujemy specjalną „filmową” garderobę, gdzie korzystając z kolekcji wielu naszych kostiumów, będziemy mogli wcielić się w kultowych bohaterów filmów przygodowych. Wyjątkowe kreacje uwiecznione zostaną na pamiątkowym zdjęciu. Na tym nie koniec atrakcji. Nasza przestrzeń zamieni się również w wielki plac Lego budowy. Razem skonstruujemy wielką niespodziankę z klocków Lego. Potrzebna jest wasza pomoc w budowie rzeczy zagadki. W budowie nic nas nie ograniczy – ani przestrzeń, ani wyobraźnia. Liczy się kreatywność i chęć wspólnej zabawy.
godz. 18.00 Teatr Improwizowany wymyWammy – improwizacje komediowe.
Na Waszych oczach i razem z Wami Teatr wymyWammy wyimprowizuje spektakl, którego nikt wcześniej nie widział i którego nikt już potem nie zobaczy. Spontanicznie, bez scenariusza, z radością tworzenia tu i teraz zostaniecie przeniesieni w świat wyobraźni, abstrakcji i humoru. Wasze pomysły będą dla improwizatorów inspiracją! To od Was zależeć będzie, co wydarzy się na scenie…
Styczniowy pokaz improwizacji organizujemy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zamiast biletu wstępu będziecie mogli wrzucić grosz do WOŚPowej skrzynki. Dobro wraca! Pomagajmy!

Studenci medycyny z Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland

Nadciśnienie, cukrzyca czy nadwaga to jedne z najczęstszych problemów zdrowotnych wśród ludzi na całym świecie. Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w bydgoskim Centrum Kultury będziesz mógł bezpłatnie zbadać swój poziom cukru, zmierzyć ciśnienie a także dowiedzieć się dlaczego palenie papierosów jest szkodliwe i co możesz zrobić, żeby je rzucić!
Dla najmłodszych przygotujemy Szpital Pluszowego Misia, miejsce w którym to właśnie oni będą mogli wcielić się w rolę lekarzy i wyleczyć swojego pluszaka. Zabawa ta pomoże przełamać częsty lęk przed wizytą u lekarza.
A jeśli tego dnia chcesz pomoc podwójnie, zapraszamy do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku kostnego i komórek macierzystych. Na miejscu będzie można pobrać wymaz z jamy ustnej, bez konieczności pobierania krwi, czy wysyłania szpatułek do badań. My zrobimy to za Ciebie! Zajmie to tylko chwilę, a satysfakcja ze świadomości, że można komuś uratować życie będzie niesamowita!
Coraz częstszym jednak problemem są także zaburzenia odżywiania. Anoreksja, czy bulimia to choroby, o których warto wiedzieć coś więcej, ponieważ Twoja szybka interwencja może uratować komuś nie tylko zdrowie, ale czasem nawet i życie.
Nie bądź obojętny na problemy zdrowotne swoje i Twoich bliskich. Przyjdź – nic nie stracisz, a możesz jedynie zyskać!


artego_www_jmmedia_plHala ArtegoArena

15 stycznia po raz 25 zagra WOŚP!!!
Tego dnia o godzinie 17:00 w hali Artego Arena z WOŚP zagrają bydgoskie zespoły: Artego, Łuczniczka i Astoria. Podczas całej imprezy będzie można wylicytować koszulki i piłki zespołów (Artego,Łuczniczka, Pałac, Atoria), wziąć udział w wielu konkursach, gdzie na zwycięzców czekać będą gadżety oraz karnety zespołów uczestniczących w tej akcji.  Odbędzie się także pokaz meczu GOALBALL (piłka dla niewidomych) w którym uczestniczyć będą niewidomi a także zawodnicy zespołów Artego, Łuczniczki i Astorii.Cały dochód z licytacji i puszek zostanie przekazany do siedziby WOŚP. Zapraszamy kibiców wszystkich zespołów do wspólnej zabawy. Wstęp wolny !!!


empik_schoolempik school Bydgoszcz

W empik school Bydgoszcz zbieramy pieniądze na WOŚP!

Przyjdź do empik school Bydgoszcz, wrzuć w naszej szkole do puszki WOŚP minimalną kwotę 2 zł, a otrzymasz od nas książkę do nauki języka obcego!
Akcja trwa od 9.01.2017 do 20.01.2017. od Poniedziałku do piątku w  godzinach 8:30 – 19:30 oraz w soboty  w godzinach 9:30 – 13:30 . Uwaga: w dniu finału WOŚP szkoła jest zamknięta.  empik school Bydgoszcz ul. Focha 4 (II piętro)

2017-01-koncert-wosp


plakat-wosp-2017-pion


logo_bailamosZapraszamy na warsztaty taneczne dzieci, młodzież i dorosłych! Także początkujących!

W tym dniu pomagamy tanecznie! Będziemy mieli własną puszkę, do której będziemy zbierać pieniądze na rzecz WOŚP! Opłata za warsztaty to zasilenie puszki! Całość przekazujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Baila Cafe zapraszamy na kawę i słodkości.
PLAN ZAJĘĆ 15 stycznia 2017
10:00-10:45 Zajęcia dla najmłodszych 2-4 lata – zajęcia dla dzieci i rodziców
14:00-14:45 Hip hop – dzieci i młodzież
15:00-15:45 Hip hop dla dzieci i rodziców – wspólne zajęcia (wiek nie ma znaczenia)
15:00-15:45 Modern Jazz dla dzieci i młodzieży
16:00-16:45 Latino solo dla pań – prowadzi Robert Linowski
17:00-18:00 Taniec towarzyski dla dorosłych grupy sobotnie Bailamos
18:00-19:00 Practice taneczne dla grup turniejowych dziecięcych i młodzieżowych
19:00-20:00 Practice taneczne dla dorosłych połączone z warsztatami

nasercowe-granie-2017


kubrykPub Kubryk

Zaprasza na koncert zaczynamy o 20:00
Wystąpią: HurDy GurDy ,October Haze, Root Folder. W przewach niedzy występami , będziemy przeprowadzać licytacje przekazanych przedmiotów przez : Astoria Bydgoszcz ,KS Pałac Bydgoszcz ,Razor Jerry Barbershop ,Własny Port ,Break The Brain.
Dla wszystkich wolontariuszy mamy ciepłą herbatkę,oczywiście za darmo.