STARY RYNEK

Program koncertu
12:15 – T.1 Dance – Company
13:00 – Szkoła Muzyczna Yamaha
14:00 – Grafitti
15:30 – Butelki Zwrotne
17:00 – Lila
17:30 – Bydzia-com-band!
18:30 – Kali
19:00 – Roan
20:00 – Światełko do nieba
20:15 – Gibbs & DopeHouse

 


 

Motobydzia

to grupa motocyklistek i motocyklistów oraz sympatyków dwóch kółek, którzy swoją pasją zarażają innych. Jest to grupa przyjaciół przepełniona ogromną ilością pozytywnej energii, kochająca świat motocykli, wspólne spotkania i wycieczki mająca na celu nieść pomoc potrzebującym i dawać uśmiech wszystkim wokół. Swoją działalnością wspiera akcje charytatywne takie jak WOŚP czy Moto Mikołaje oraz wiele wiele innych.


OFF ROAD
Po raz kolejny z Nami  „EKIPA OFF ROAD BYDGOSZCZ I OKOLICE” czyli grupa ludzi którzy nie boją się zjechać z asfaltu i pobrudzić auto. Zaprezentowane zostanie kilkanaście samochodów specjalnie przygotowanych do udziału w błotnych zabawach i rodzinnej turystyki „na skróty”.

 

 

Zaprasza na Stary Rynek do namiotu DWD Cars , do niesamowitych symulatorów.

Roller coaster 5D VR

Powstało z połączenia ruchomej platformy i hełmu Oculus Rift VR (najnowsza wersja), dzięki któremu uczestnicy eventu mogą zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości i poczuć go na własnej skórze. Poza tym kino 5D wynajem w czasie rzeczywistym imituje ruch obserwowany na wyświetlanym filmie. W związku z tym uczestnicy mają poczucie jakby sami brali udział w oglądanych wydarzeniach. To z pewnością gwarantuje wspaniałe przeżycia i niezapomnianą zabawę. W przypadku wystąpienia silnych emocji prosimy mocno trzymać się drążka i nie wypaść z zakrętów.

SYMULATOR CIĘŻARÓWKI TIR

Ściganie się ciężarówkami to istne szaleństwo, które wymaga nie lada zdolności. Nasz symulator ciężarówki sportowej dla dwóch osób to urządzenie, dzięki któremu każdy może wcielić się w rolę kierowcy ścigającego się po torze wyścigowym. Specjalna konstrukcja symulator a samochodu ciężarowego pozwala uczestnikom zabawy „poczuć” masę pojazdu i jego podsterowność. Ciężarówki sportowe mają moc do 1000 KM, a utrzymanie ich na drodze jest prawdziwym wyzwaniem. Oprócz tego symulator jazdy ciężarówką wynajem jest wyposażony w ruchome fotele, panoramiczny obraz, sekwencyjną skrzynię biegów, obrotomierz i wyświetlacz biegów.