Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
28 stycznia (niedziela) w CH Rondo – godz. 10.00 – 18.00

Nasz sztab reprezentują :

Michał Moczadło – szef sztabu WOŚP w Bydgoszczy

W niedzielę 28 stycznia kilka tysięcy osób usiądzie na ergometry wioślarskie by wziąć udział w 14. edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w wiosłowaniu dla WOŚP. W ciągu trzynastu lat kilkanaście tysięcy Polaków spróbowało swoich sił w wiosłowaniu na ergometrach wioślarskich. Impreza jest również doskonałą okazją, aby sprawdzić czy dźwiganie toreb z zakupami poprawiło kondycję klientów centrów handlowych.
Wiosłowanie dla WOŚP będzie również wspaniałą możliwością do spotkania lub nawet powiosłowania razem ze znanymi polskimi sportowcami, w tym medalistami Igrzysk Olimpijskich czy mistrzostw świata, włodarzami miast oraz innymi gośćmi VIP, którzy potwierdzili swoją obecność. Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się po raz czternasty, a do zaciętej rywalizacji przystąpią klienci 11. centrów handlowych z: Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Szczecina, Torunia, Warszawy i Wrocławia. Mieszkańcy tych 11 miast zmierzą się ze sobą na ergometrach wioślarskich, próbując pobić poprzednio ustanowione rekordy. Pojedynek polega na zmobilizowaniu jak największej ilości osób, z których każda pokona dystans 500 metrów. Cel sportowy: Bicie rekordu Polski w największej ilości osób, które w ciągu 8h (godz. 10.00 – 18.00) przewiosłują na ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów (każda osoba)! Każdy, kto 28 stycznia odwiedzi jedną z 11. galerii handlowych będzie miał możliwość spróbowania sił w wiosłowaniu na ergometrze, a za udział w próbie bicia rekordu otrzyma wyjątkowy CERTYFIKAT!


27 stycznia 2024 roku zapraszamy Was do wspólnej sportowej zabawy organizowanej przez Akademickie Centrum Sportu Politechniki Bydgoskiej w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nasz sztab w turnieju piłki nożnej reprezentują gramy od 13:30 :
Michał Moczadło – szef sztabu WOŚP w Bydgoszczy
Jakub Piotrowski
Maks Nelkowski
Mikołaj Franczak
Mateusz Hermanowski
Marcin Guziwelakis
Mateusz Sajdak
Nikodem Nehring
Paweł Bulman
Marcel Permoda
Oliwier Kotowski

Program:
9:00-13:00 – turniej dziecięcy piłki nożnej
13:30-18:30 – turniej piłki nożnej, rozgrywki Bydgoski Biznes
8:00-20:00 – otwarta siłownia
16:00-19:00 – maraton fitness
11:00-13:00 – symultana szachowa
Ostatnia atrakcja tego dnia – licytacja gadżetów!
Przez cały dzień możecie grać razem z nami i wrzucać datki do stacjonarnych puszek WOŚP!


Stowarzyszenie RUN BYDGOSZCZ

Już po raz czwarty serdecznie zapraszamy na trening biegowy z RUN BYDGOSZCZ dla WOŚP.

Odbędzie się on w dniu Finału WOŚP tj, 28.01.2024 w Myślęcinku o godzinie 9:30. Spotykamy się na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Rekreacyjnej z Hipiczną.
Przed samym wydarzeniem będziemy prowadzić licytacje na FanPage FB, pieniądze za wylicytowane przedmioty będą trafiać do naszej eSkarbonki.
W dniu treningu będziemy zbierać pieniądze do puszki WOŚP. Każdy kto wesprze naszą puszeczkę będzie brał udział w losowaniu drobnych gadżetów.
Po tzw. części artystycznej, zdjęcie, rozgrzewka poprowadzona przez trenera Organic Fitness i wybiegamy na ścieżki Myślęcinka.

Jak zawsze: bez wyników, na wesoło. Tym razem, w niedzielę 28.01.2024 o godzinie 9:30. Przyjdź, pobiegnij, wesprzyj swoim datkiem razem z grupą biegową RUN BYDGOSZCZ akcję WOŚP.
Ważne-zabierz ze sobą GOTÓWKĘ i wesprzyj naszą puszkę dla WOŚP!!!

Ideą biegu jest pomoc i zbiórka pieniędzy na szczytny, wyjątkowy cel – wsparcie 32 Finału WOŚP.
.
Spotykamy się na skrzyżowaniu ulic Hipicznej i Rekreacyjnej, to początek promenady w Myślęcinku!

link do wydarzenia

https://www.facebook.com/share/5wmHkGqgsgBNRVzv/


„Otwarty trening kolarstwa przełajowego” po ciekawej i urozmaiconej trasie przełajowej długość okrążenia 2 km, ilość okrążeń w zależności od kategorii wiekowej. Zorganizowanego przez jedyny klub kolarski w regionie, który szkoli dzieci i młodzież w kolarstwie górskim N-Bike Academy( https://www.facebook.com/N-Bike-Academy-634778479955813) . Spotykamy się 28 stycznia o godzinie 11.00 przy kładce w Rynkowie( https://goo.gl/maps/ZQryFL4qNhtHzK9E9) można przyjechać rowerem lub samochodem od strony Myślęcinka ul. Rekreacyjną! Podczas treningu dla uczestników przygotowaliśmy ciepłą herbatę i kawę oraz słodki poczęstunek. Wśród uczestników rozlosujemy drobne nagrody, a jedziemy ramach 32 Finału WOŚP 243 oddział Bydgoszcz.

 


 

 

Halowy turniej  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Kolejną naszą inicjatywą, wspólnie z Dyrekcją SP nr 31 i lokalnym Sztabem WOŚP, będzie tradycyjny halowy turniej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Rywalizacja zaplanowana jest na 28 stycznia br. od godziny 10:00 na obiekcie przy ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy.
Turniej (formuła „open”), tak jak zawsze, połączony będzie z licytacjami.
Organizator (Robert Borowicz , tel. 501-549-149) gwarantuje transparentność finansową. Zawody odbywać się będą pod skrzydłami lokalnego Sztabu WOŚP. Obowiązywać będzie rozliczenie wyłącznie gotówkowe. Po zakończeniu zawodów puszka zostanie przekazana do lokalnej siedziby WOŚP i tak jak podczas poprzednich edycji, po jej otwarciu sporządzony będzie protokół, a raport z tego wydarzenia pojawi się na stronkach ligowych.
Kwestią odrębną będzie wpisowe do zawodów, które tak jak kwoty z zaplanowanych tradycyjnych licytacji, w całości trafi do puszki WOŚP. Zostaje ono ustalone na min. 20 zł od zawodnika. Skład max. 10 osób. Nabór trwa max. do 21 stycznia br.
Suweniry do licytacji sukcesywnie będziemy ujawniać na ligowym fanpage. https://www.facebook.com/alsp.wyzynyhttps://alspwyzyny.bydgoszcz.pl/Post/411

 

 

Nasercowe Granie

Zapraszamy na 30-te Nasercowe Granie!!!
Gramy tradycyjnie dzień przed czyli w sobotę 27 stycznia od godziny 17.00 w Restauracji Zatoka.
Nasercowe Granie towarzyszy orkiestrze nieprzerwanie od 1994 roku. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja aby na ten jeden wieczór dać się porwać Krainie Łagodności.
W tym roku posłuchać będzie można Marzeny Nowakowskiej z Wojtkiem Lachowskim, Piotra Pieńkowskiego również z Wojtkiem Lachowski, zespołu Pod Prąd, Zbyszka Rolniczaka, Małgosi Lipińskiej i innych.
Pomiędzy występami artystów nie zabraknie oczywiście licytacji.
Po koncercie nastąpi tradycyjne After-Party, podczas którego grać będziemy, już w bardziej kameralnej atmosferze, do białego rana.

link do wydarzenia na FB: 30 Nasercowe Granie | Facebook


 

Po raz szósty rusza Retro Karawana WOŚP, odwiedzając okoliczne miejscowości wspiera finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 6 lat niesiemy radość i przyciągamy ludzi o wielkich sercach tam gdzie nie odbywają się żadne imprezy związane z WOŚPem by wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. Co rocznie zbiera się nas kilkadziesiąt samochodów, bywa że i około 70 pojazdów porusza się w kolorowym korowodzie, a w ciągu tych 6 Retro Karawan udało nam się zebrać już ponad 50 000 zł. I w tym roku chcemy dorzucić swój grosz więc wyruszamy o godz. 11 z parkingu PESY przy ul. Pileckiego by przejechać ulicami Bydgoszcz w drogę do Nakła, następnie Łochowic i Białych Błót by na koniec ponownie zjechać się do Bydgoszczy. Jak co roku będziemy licytować WOŚPowe statuetki, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem, a także wiele innych ciekawych fantów. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Retro Karawany WOŚP


W tym roku #Simple gra dla WOŚP jeszcze głośniej niż dotychczas !
Już w najbliższą niedziele 28.01 w godzinach 11:00 – 16:00 w ramach 32-go finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będziecie mogli przy Gdańskiej 160 nie tylko pomóc, wrzucając datki do puszki, ale też miło spędzić niedzielę i się czegoś nauczyć. Przygotowaliśmy warsztaty w naszej galerii sztuki, które poprowadzą znani artyści, a żeby wszystkim wystarczyło sił zapewnimy pizzę i napoje. Mało tego, stworzyliśmy studio, w którym na kanapie zasiądą znane i lubiane twarze. Dobra zabawa gwarantowana, a przy tym dołożona cegiełka w szczytnym celu. Transmisja z wydarzenia na żywo będzie dostępna od godziny 11:00 do 14:00.