stary_rynek_www_jmmedia_pl
 Program koncertu
12:00 – Szkoła Tańca BOHEMA
13:00 – Studio Tańca Bailamos
14:00 – easy.lovers
15:00 – MałyZdużyM
16:00 – Mislead
17:00 – BydziaComBand
18:00 – OmnimOdO
19:00 – Hemp Gru
20:00 – Światełko do nieba
20:15 – Monika Lewczuk

oilgaz_www_jmmedia_pl


Złomowisko PL z Discovery Channel 

Kochani jak macie jakiś złom do oddania to dzwońcie. Wpadniemy z Edziem, wywieziemy towar i będziecie mieli problem z głowy! A tak na poważnie , będziemy u was w mieście szukajcie nas na Starym Rynku 14.01.2018 i obklejcie sercami nasze auto.

Oficjalna strona

 


PreHistoria.pl

Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Bydgoszczy zapraszają na wspólne granie w takie hity jak Super Mario Bros., Chip ‘n’ Dale, Donkey Konga i wiele, wiele innych hitów sprzed lat! Będziecie mogli także obejrzeć unikalne eksponaty konsol wideo. Idealna podróż dla tych starszych jak i najmłodszych!

Zapraszamy 14 stycznia 2018 roku od godziny 12:00 do 16:00 do WiMBP w Bydgoszczy, wejście od ulicy Jana Kazimierza 2!


Badania wzroku

Z bezpłatnego  może skorzystać każdy, kto tylko będzie chciał. Badanie trwa około 5min i pozwoli ustalić czy dana osoba powinna nosić okulary. Po bezpłatny badaniu komputerowym zachęcamy do zapisania się na kompleksowe badanie wzroku w naszym Salonie Optycznym w Bydgoszczy przy ul. Sobieskiego 5.

 


Grupa Rekonstrukcji Historycznej Desantura

zajmuje się rekonstrukcją rosyjskich Sił76-ej Dywizji Szturmowo- Desantowej podczas konfliktu w Osetii Południowej w 2008 roku. W tym roku zaprezentujemy jednak sylwetki żołnierzy rosyjskich od roku 1993 do czasów współczesnych.

 

 W ramach Wielkiej Orkiestry chcielibyśmy przeprowadzać:
– pomiar tkanki tłuszczowej
– ankiety ( za udział w ankiecie możliwość wygrania treningu personalnego).

 

 


Moto DawcyUśmiechu

to grupa pozytywnie zakręcona ludzi z pasją o dobrych sercach już kolejny rok będziemy grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 14.01. spotykamy się na Starym Rynku w Bydgoszczy z uśmiechem na twarzach razem z nami będą Quad Team Bydgoszcz, Klasyki oraz Muzeum Telefonów Komórkowych przy naszym stanowisku będą również maskotki chodzące Myszka Micki i Mini para Minionków i dzielny Lew z którymi mieszkańcy będą mogli zrobić sobie zdjęcie zapraszamy.

 


UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza do swojego stoiska. Na najmłodszych czekać będą następujące atrakcje:
• chusta animacyjna
• modelowane balony
• malowanie buziek
• zdjęcia z klaunami.

 


Auta wojskowe

Po prostu jesteśmy grupą osób zakręconych na punkcie samochodów wojskowych. Są to sprzęty prywatne. Z Wielką Orkiestrą Swiątecznej Pomocy gramy już drugi raz. Lubimy pomagać i jeśli jest tylko to możliwe to to robimy. A pojawią się z nami UAZ-425 , GAZ 69 , VOLVO LAPLANDER C303 (może będzie), BRDM 2. Dziękujemy,pozdrawiamy i zapraszamy.

 


MuzeumKomorek.pl

na terenie Moto DawcówUśmiechu już trzeci rok będzie prezentowało odsetek swojej kolekcji. W tym roku dodatkowa atrakcja! Loteria. Za wrzucenie minimum 10 zł do puszki WOŚP przy ekspozycji Muzeum Telefonów Komórkowych LOS, a nagrody to m.in. mydełka w kształcie telefonu komórkowego, pendrive z logo Muzeum breloczki i inne…KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ilość losów ograniczona! WOŚP to też niepowtarzalna okazja do rozmowy z twórcami muzeum. ZAPRASZAMY


TPMWL – S.T.T.

Sekcja Taktyczno – Terenowa, Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Wojsk Lądowych. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się grupa pasjonatów służb mundurowych działającą w Bydgoszczy.Koło naszeko stoiska będzie można sobie robić zdjęcia na quadzie i z naszymi rekonstruktorami.

 


GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ ,,DRUŻYNA SZTURMOWA”

grupę tworzą osoby zainteresowane historia pierwszej jak i drugiej wojny światowej duża uwagę przywiązujemy do okresu POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO
jak i do losów żołnierzy po II wojnie (LUDZI KTÓRZY ŻYLI PRAWEM WILKA)

 


Bractwo H_D MC Poland

wystawi namiot klubowy a w nim do obejrzenia:
– 4 lub 5 motocykli historycznych (Oldtimery) modeli marki H-D;
– 4 motocykle współczesne;
– Forda Mustanga z 1968rku;
– będzie placek i gorące napoje kawa i herbata;