stary_rynek_www_jmmedia_pl
 Program koncertu
12:00 – Pokazy taneczne szkoła Tańca Bohema
13:00 – Over The Under
14:00 – Chilli crew
15:00 – Boys
16:00 – Radio Bagdad
17:00 – BydziaComBand
18:00 – Zipera
19:00 – Artysta niespodzianka 15.01. o godz 15:15 śledźcie naszego facebooka
20:00 – Światełko do nieba
20:15 – Agnieszka Twardowska

oilgaz_www_jmmedia_pl

 

pizza_truck

Z miłości do pizzy i fascynacji samochodami z duszą…
Tak w skrócie można opisać ideę powstania naszej mobilnej pizzerii. I tak auto z 1993 roku, które było warsztatem samochodowym przerobiliśmy na w pełni funkcjonalną pizzerię. Z którego roku jest przepis na nasze ciasto na pizzę? Trudno powiedzieć.. . Ale wiemy, ze nasza pizza na cienkim cieście podbije Wasze serca i uraczy podniebienie. Szukajcie podczas koncertu 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Starym Rynku, czarnego Mercedesa !!! Każda przez was zamówiona pizza wspomoże cel tego rocznego Finału.

Jeżeli chcesz zrobić imprezę w swoim ogrodzie, firmie, miejscu publicznym i chcesz zaskoczyć swoich gości.. zaproś nas do współpracy!

Pozdrawiamy zespół PIZZAtruck.pl

www.pizzatruck.pl
@pizzatruckpl


skulls_www_jmmedia_plKlub Motocyklowy SKULLS

to grono wiernych przyjaciół znająca się praktycznie od zawsze i pod każdym względem. Nasza wspólną pasja są motocykle na których przemierzamy nie tylko Polskę ale także całą Europę. Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych organizowanych dla dzieci takich jak miedzy innymi WOŚP, Motoserce czy Motomikołaje. By nas lepiej poznać zapraszamy na naszą stronę internetową  lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

www.skulls.bydgoszcz.pl


wosp-grh-widokowkaGRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ ,, DRUŻYNA SZTURMOWA”

Od 10 stycznia 2013 roku zajmujemy się rekonstrukcjami historycznymi wszystkich formacji wojsk biorących udział w 1 Wojnie Światowej jak i z okresu 2 Wojny Światowej .Przedstawiamy osoby cywilne , partyzantów i Żołnierzy Wyklętych.

https://www.facebook.com/grhdruzynaszturmowa/


biblioteka-i-konsoleWirtualne Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl

we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Bydgoszczy zapraszają na wspólne granie w takie hity jak Super Mario Bros., Chip ‘n’ Dale, Donkey Konga i wiele, wiele innych hitów sprzed lat! Będziecie mogli także obejrzeć unikalne eksponaty konsol wideo. Idealna podróż dla tych starszych jak i najmłodszych!
Zapraszamy 15 stycznia 2017 roku od godziny 11:00 do 16:00 do WiMBP w Bydgoszczy, wejście od ulicy Jana Kazimierza 2!


logo-pieczaStowarzyszenie PIECZA

Więcej informacji już wkrótce

 

 

 

 

 


baner-dawcy_www_jmmedia_plMOTO Dawcy Uśmiechu

to grupa pozytywnie zakręconych ludzi łączących swoją pasję do motocykli z pomocą innym, rozdających uśmiech i wiele radości tym , ktorzy tego potrzebują. Grupa ta ma za sobą organizacje różnych imprez charytatywnych takich jak np Motomikołaje Bydgoszcz. MotoZające, Pierwszy Charytatywny Przejazd do Otwocka dla Szymonka .Miło spędzając wspólnie czas dają kawałek siebie zagrażające innych do ich pasji .Zapraszamy na fb i stronę Moto DawcyUśmiechu

 

 


muzeumkomorek2_www_jmmedia_plMuzeum Komórek

W namiocie Moto DawcówUśmiechu można będzie wrócić do przeszłości
dzięki eksponatom Muzeum Komorek W gablotkach przedstawione zostanie kilkadziesiąt modeli telefonów z przed lat, przegląd komórek od „WALIZKI” centertela po współczesnego smartfona. Serdecznie zapraszamy do oglądania eksponatów jak i dzielenia się swoimi wspomnieniami z twórcami Muzeum. Kolekcjonerzy starych telefonów zapraszają również do przejrzenia szaf,  szuflad piwnic i strychów 🙂 Podczas finału WOŚP można również pozbyć się zbędnego sprzętu komórkowego, wnosząc jednocześnie swój wkład w kolekcję.

http://www.facebook.com/MuzeumKomorek/
http://www.muzeumkomorek.pl/

 


medycynaPierwsza Pomoc i nie tylko

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy w kooperacji z Bydgoską Nieformalną Grupą Ratownictwa Medycznego, Firmą DuoMedic – transporty medyczne oraz Akademicką Grupą Ratowniczą Collegium Medicum UMK serdecznie zapraszają na 25. Finał WOŚP, który najhuczniej będzie odbywał się na Starym Rynku w Bydgoszczy. W programie szkolenia z pierwszej pomocy, pokaz sprzętu ratownictwa medycznego przeprowadzony przez wykwalifikowanych ratowników medycznych oraz dla łasuchów Piernikowe Serduszka WOŚP przygotowane przez naszych Wolontariuszy. Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas imprezy, zastrzyk bardzo potrzebnej wiedzy na temat ratowania ludzkiego życia i wspaniałą atmosferę. Przyjdź, pomóż i działaj! „Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.” Serdecznie zapraszamy!


 

bractwo_hdKlub motocyklowy Bractwo HD MC Poland

Zaprezentują 5-6 szt. motocykli Oldtimer’ów (Harley-Davidson, Indian) oraz  Forda Mustanga ’68 , będzie gorąca kawa, herbata i domowa drożdżówka (duuużo drożdżówki)

Więcej informacji wkrótce .

http://www.bractwohd.pl/


katarynkaKatarynka

15 Stycznia Wielka Orkiestra zagra też w Restauracji i Lodziarni Katarynka! Za rozgrzewający barszcz, z którym będziemy na Was czekać od 12:00 przed Restauracją i za lody w lodziarni przy Batorego 4, rachunek opłacicie do Orkiestrowej Skarbonki

 

 


facebookprofilove2Smakfit.com

Catering dietetyczny Smakfit w Bydgoszczy tworzą osoby, które kochają jeść zdrowo i mają wieloletnie zawodowe doświadczenie w przygotowywaniu zdrowych i smacznych dań. Proponujemy Państwu zbilansowane, różnorodne posiłki z dowozem pod wskazany adres, a także stały dostęp do porad profesjonalnej i doświadczonej dietetyczki. Masz jedno zdrowie, szanuj je! W tym roku nasza firma ma zaszczyt współuczestniczyć w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rozgrzewając Wasze serduszka gorącą zupą. Kierując się ideą przez żołądek do serca WOŚP zapraszamy na rozgrzewającą zupę, z której dochód wspomoże cele 25 Finału.
smakfit.com , smakfit@smakfit.com , 662-000-663

Special Tactics TeamTPMWL – S.T.T. –

Sekcja Taktyczno – Terenowa, Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Wojsk Lądowych. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się grupa pasjonatów służb mundurowych działającą w Bydgoszczy. Istniejemy już od ponad 3 lat. Treningi przeprowadzamy w zakresie taktyki i medycyny wojskowej oraz innych służb. Angażujemy się jak i uczestniczymy w różnego rodzaju zlotach, zawodach czy festynach o tematyce militarnej. Cenimy sobie zaangażowanie, współpracę i chęci rozwijania swoich umiejętności. Szukamy wciąż nowych osób mających podobne pasje.

https://www.facebook.com/sttbdg/